Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Hôtel Van der Valk Nivelles-Sud****

  • Waals-Brabant
  • Nivelles
Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
4 - 750 Personen
23 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Hôtel Van der Valk Nivelles-Sud****

Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Live muziek
Ja-woord geven

Al onze vergaderzalen (15 in totaal) zijn uitgerust met een flipchart, een projector en een scherm. In het hart van onze "coffee corners" kunt u ontspannen en genieten van drankjes en lekkernijen.

Naast de zaalverhuur heeft Hotel Van der Valk Nivelles-Sud**** complete zakelijke arrangementen voor bedrijven tegen scherpe tarieven samengesteld (kamerkosten zijn inbegrepen vanaf 30 deelnemers). 

Dus of u nu een eendaags seminarie met ontbijt en lunch wilt organiseren, een ochtendbijeenkomst met koffie-ontvangst of zelfs uw werkdag wilt beginnen met een ontbijtbuffet, onze oplossingen zijn talrijk en flexibel.

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
In het centrum
Hotel Van der Valk Nivelles-Sud**** is ideaal gelegen aan de snelweg A7/E19 Brussel-Parijs. De luchthavens van Brussel (Brussels Airport - 45 km) en Charleroi (Brussels South Charleroi Airport - 20 km) zijn zeer goed bereikbaar. Een groot winkelcentrum verwelkomt u direct voor het hotel en het historische centrum van Nivelles ligt op 1,5 km afstand. In de onmiddellijke omgeving vindt u ook het Waterloo Memorial uit 1815, de hydraulische liften van het voormalige Canal du Centre (UNESCO), de UCL (Université Catholique van Leuven),.....

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Osloja4
Amsterdamja10
Madridja23303220
Romeja23303220
Wenenja23303220
Kopenhagenja23303220
Bornivalja38505333
Martinja50656843
Dublinja54707447
Aclotja858957
Moscouja10511170
Bornival-Aclotja13514290
Dublin-Moscouja175184117
Sidneyja215226143
Berlinja220232147
Moscou-Sidneyja320337213
Toucanja380400253
Fauconja400421267
Dublin-Moscou-Sidneyja390411260
Berlin-Sidneyja435458290
Berlin-Sidney-Moscouja540568360
Berlin-Sidney-Moscou-Dublinja610642407
Toucan-Fauconja780821520

Parkeren in de buurt van deze locatie

450 gratis parkeerplaatsen staan tot uw beschikking

Contact

Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
Toon mij het telefoonnummer