Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Hôtel Van der Valk Nivelles-Sud****

  • Waals-Brabant
  • Nivelles
Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
4 - 750 Personen
23 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Hôtel Van der Valk Nivelles-Sud****

Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Live muziek
Ja-woord geven

Hotel Van der Valk Nivelles-Sud**** is met zijn uitzonderlijke ligging in het hart van een uniek communicatiecentrum in België ongetwijfeld de ideale plek om uw professionele of privé-evenementen te organiseren!

Gelegen op minder dan 30 minuten met de auto van Brussel, Charleroi, Bergen en Louvain-la-Neuve, beschikt ons etablissement over een grote gratis parking (450 plaatsen) en 12 Tesla© oplaadpunten. De internationale luchthavens van Brussel en Charleroi zijn zeer goed bereikbaar, evenals het station Brussel-Zuid (Thalys, Eurostar, ICE en TGV). Bovendien liggen de internationale snelwegen langs onze infrastructuur op minder dan een uur rijden van Antwerpen, Brugge, Luik of Rijsel en op minder dan 3 uur rijden van Parijs, Amsterdam, Keulen of Luxemburg. Het is nog nooit zo eenvoudig geweest om u samen te brengen met een vrije en ontspannen geest en slechts op een boogscheut van de hoofdstad van Europa!

Hôtel Nivelles-Sud**** biedt u 155 kamers, 15 receptieruimtes (met koffiehoeken) die volledig modulair kunnen worden ingericht en plaats bieden aan 750 personen, afhankelijk van de configuratie (van 19 tot 900 m2), een wellnesscentrum met overdekt zwembad (naast ons huidige buitenbad), een fitnessruimte, een brasserie, een nachtbar en een lekker restaurant.

U zult het nu begrepen hebben..... kiezen voor Hôtel Nivelles-Sud**** voor uw evenementen betekent u een wereld van mogelijkheden bieden! 

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
In het centrum
Hotel Van der Valk Nivelles-Sud**** is ideaal gelegen aan de snelweg A7/E19 Brussel-Parijs. De luchthavens van Brussel (Brussels Airport - 45 km) en Charleroi (Brussels South Charleroi Airport - 20 km) zijn zeer goed bereikbaar. Een groot winkelcentrum verwelkomt u direct voor het hotel en het historische centrum van Nivelles ligt op 1,5 km afstand. In de onmiddellijke omgeving vindt u ook het Waterloo Memorial uit 1815, de hydraulische liften van het voormalige Canal du Centre (UNESCO), de UCL (Université Catholique van Leuven),.....

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Osloja4
Amsterdamja10
Madridja23303220
Romeja23303220
Wenenja23303220
Kopenhagenja23303220
Bornivalja38505333
Martinja50656843
Dublinja54707447
Aclotja858957
Moscouja10511170
Bornival-Aclotja13514290
Dublin-Moscouja175184117
Sidneyja215226143
Berlinja220232147
Moscou-Sidneyja320337213
Toucanja380400253
Fauconja400421267
Dublin-Moscou-Sidneyja390411260
Berlin-Sidneyja435458290
Berlin-Sidney-Moscouja540568360
Berlin-Sidney-Moscou-Dublinja610642407
Toucan-Fauconja780821520

Parkeren in de buurt van deze locatie

450 gratis parkeerplaatsen staan tot uw beschikking

Contact

Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
Toon mij het telefoonnummer