Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Hôtel Van der Valk Nivelles-Sud****

  • Waals-Brabant
  • Nivelles
Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
4 - 750 Personen
23 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Hôtel Van der Valk Nivelles-Sud****

Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Live muziek
Ja-woord geven

Het organiseren van uw bruiloft in Hotel Van der Valk Nivelles-Sud**** is de zekerheid dat u een onvergetelijk moment beleeft met uw geliefden, in een warme en heldere omgeving, perfect aangepast, ondersteund door een team van professionals wiens enige zorg uw volledige tevredenheid is!

Ideaal gelegen in het hart van het land, is ons etablissement gemakkelijk bereikbaar voor uw gasten, waar ze ook komen. Een grote gratis parkeergarage met 450 plaatsen staat tot hun beschikking bij aankomst. En net als u kunnen ze ter plaatse uitrusten in onze ruime en zeer comfortabele kamers en genieten van dit unieke moment met een lichte sfeer. 

Hôtel Nivelles-Sud**** biedt u 15 elegante, luchtige en volledig modulaire ontvangstruimten die, afhankelijk van de configuratie, plaats bieden aan 750 gasten. Ze kunnen naar uw wensen worden ingericht en op uw gemak worden gerangschikt. 

Onze "banketten" afdeling biedt u graag verschillende diner mogelijkheden, variërend van aperitieven tot samengestelde stukken, 3 of 4 gangen menu's of gevarieerde en kleurrijke buffetten. Perfect ontworpen "drankverpakkingen" vormen een aanvulling op uw maaltijd. 

Tot slot kunt u genieten van heerlijke momenten van ontspanning aan de rand van ons openluchtzwembad omringd door wijngaarden, u laten verwennen in ons wellnesscentrum met overdekt zwembad of u laten verwennen met een glas "ontdekkingswijn" in onze lounges met een ontspannende sfeer en een dagdromen over uw volgende vakantie. 

U zult het nu begrepen hebben..... kiezen voor Hôtel Nivelles-Sud**** voor uw bruiloft is om u een wereld van mogelijkheden te bieden!

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
In het centrum
Hotel Van der Valk Nivelles-Sud**** is ideaal gelegen aan de snelweg A7/E19 Brussel-Parijs. De luchthavens van Brussel (Brussels Airport - 45 km) en Charleroi (Brussels South Charleroi Airport - 20 km) zijn zeer goed bereikbaar. Een groot winkelcentrum verwelkomt u direct voor het hotel en het historische centrum van Nivelles ligt op 1,5 km afstand. In de onmiddellijke omgeving vindt u ook het Waterloo Memorial uit 1815, de hydraulische liften van het voormalige Canal du Centre (UNESCO), de UCL (Université Catholique van Leuven),.....

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Osloja4
Amsterdamja10
Madridja23303220
Romeja23303220
Wenenja23303220
Kopenhagenja23303220
Bornivalja38505333
Martinja50656843
Dublinja54707447
Aclotja858957
Moscouja10511170
Bornival-Aclotja13514290
Dublin-Moscouja175184117
Sidneyja215226143
Berlinja220232147
Moscou-Sidneyja320337213
Toucanja380400253
Fauconja400421267
Dublin-Moscou-Sidneyja390411260
Berlin-Sidneyja435458290
Berlin-Sidney-Moscouja540568360
Berlin-Sidney-Moscou-Dublinja610642407
Toucan-Fauconja780821520

Parkeren in de buurt van deze locatie

450 gratis parkeerplaatsen staan tot uw beschikking

Contact

Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Chaussée de Mons 22, 1400 Nivelles, Belgique
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en lees het magazine 4 weken online gratis!