Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Van der Valk Hotel Beveren

  • Oost-Vlaanderen
  • Beveren
Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
10 - 800 Personen
14 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Van der Valk Hotel Beveren

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

Aangenaam vergaderen doet u bij ons!
Succesvol vergaderen begint bij de ideale locatie. Een bereikbare plaats waar gasten in een ontspannen setting kunnen overleggen en de beschikking hebben over faciliteiten zoals beamer, projectiescherm en gratis wifi. Al onze zalen hebben daglicht en beschikken over een eigen terras. Ons professioneel Sales & Banqueting team denkt met de klant mee, waardoor elke meeting een succesverhaal wordt.

Wij zetten uw mensen graag in de bloemetjes!
Een personeelsfeest versterkt de samenhang en het onderling vertrouwen binnen uw team. Verras uw werknemers, laat hen stoom afblazen en genieten van een onvergetelijke dag. Wij zetten ‘uw mensen’ graag in de bloemetjes! Zowel voor grote als kleine groepen organiseren wij de geschikte unieke belevenis. Voor al onze teambuildings werken wij samen met onze partner Eventmasters. Samen werken we graag de gepaste formule voor u uit.

Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Richting Sint-Niklaas. Neem afslag 14/15 Sint-Niklaas richting N16 Mechelen/Temse. Vervolg uw weg richting N70 Lokeren/Beveren. Passeer het 2de viaduct en direct achter het viaduct slaat u links af.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
TokyoJA549015060200120120
WashingtonJA384070301006060
New-YorkJA5010028770500140140
San FranciscoNEEN384080301006060
USAJA1302204301101000320320
MadridJA26244415403030
BrusselJA26222815352525
RomeJA26284025352525
BarcelonaJA38405030453535
MilaanJA38405030453535
DubaiJA12122510///
LondenJA30404035504040
ParijsJA455080551008080
DurbuyJA10//////

Parkeren in de buurt van deze locatie

Ruime parkeergelegenheid

Contact

Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
Toon mij het telefoonnummer