Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Van der Valk Hotel Beveren

  • Oost-Vlaanderen
  • Beveren
Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
10 - 800 Personen
14 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Van der Valk Hotel Beveren

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

Welkom in Van der Valk Hotel Beveren, al sinds 1962 een begrip in het Waasland. In ons familiehotel kan je terecht voor een luxueus verblijf, een lekker hapje in één van onze bekroonde restaurants ‘Nest’ & ‘Ozzo Sushi & Oriental’, of een verwenmoment in onze Boost Body & Mind Wellness. Ons hotel heeft echter nog veel meer voor jou in petto. Vanwege onze ligging - nabij de haven van Antwerpen en snelwegen E17 en N49 – en onze ruime waaier aan faciliteiten is Van der Valk Hotel Beveren de perfecte omgeving voor je bedrijfsactiviteiten of feesten. Of het gaat om vergaderingen, teambuilding, huwelijken communies of andere events: bij ons ben je met al jouw noden aan het juiste adres. Als familie zit gastvrijheid en het hotelwezen in ons bloed. Als geen ander weten we dan ook wat het beste voor je is. Graag tot ziens! 

Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Richting Sint-Niklaas. Neem afslag 14/15 Sint-Niklaas richting N16 Mechelen/Temse. Vervolg uw weg richting N70 Lokeren/Beveren. Passeer het 2de viaduct en direct achter het viaduct slaat u links af.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
TokyoJA549015060200120120
WashingtonJA384070301006060
New-YorkJA5010028770500140140
San FranciscoNEEN384080301006060
USAJA1302204301101000320320
MadridJA26244415403030
BrusselJA26222815352525
RomeJA26284025352525
BarcelonaJA38405030453535
MilaanJA38405030453535
DubaiJA12122510///
LondenJA30404035504040
ParijsJA455080551008080
DurbuyJA10//////

Parkeren in de buurt van deze locatie

Ruime parkeergelegenheid

Contact

Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
Toon mij het telefoonnummer