Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Van der Valk Hotel Beveren

  • Oost-Vlaanderen
  • Beveren
Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
10 - 800 Personen
14 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Van der Valk Hotel Beveren

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

Jullie droomhuwelijk van JA tot Z!

Van der Valk Hotel Beveren heeft al jarenlange ervaring in het vak en helpen jullie heel graag verder met het organiseren van jullie huwelijksfeest! De voorbereidingen hiervoor vergen heel wat tijd en kennis van zaken... Wij zijn er om alles in perfecte bannen te leiden en samen met jullie er een droomfeest van te maken! Persoonlijk advies en begeleiding is een aspect dat wij hoog in het vaandel dragen. Alles is dan ook naar wens aan te passen, maak vrijblijvend een afspraak voor alle info. Tot binnenkort? 

Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Richting Sint-Niklaas. Neem afslag 14/15 Sint-Niklaas richting N16 Mechelen/Temse. Vervolg uw weg richting N70 Lokeren/Beveren. Passeer het 2de viaduct en direct achter het viaduct slaat u links af.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
TokyoJA549015060250120120
WashingtonJA384070301006060
New-YorkJA5010027870350140140
San FranciscoNEEN384080301206060
USAJA130220430110600320320
MadridJA26244415502030
BrusselJA26284015502025
RomeJA26284025502025
BarcelonaJA38405030602035
MilaanJA38405030604035
DubaiJA12122510///
LondenJA30404035606040
ParijsJA45508055908080
DurbuyJA10//////

Parkeren in de buurt van deze locatie

Ruime parkeergelegenheid

Contact

Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Van der Valk Hotel Beveren, Gentseweg 280, 9120 Beveren, België
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en lees het magazine 4 weken online gratis!