Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Botanic Sanctuary Antwerp

  • Antwerpen
  • Antwerpen
Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen, België
8 - 400 Personen
20 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Botanic Sanctuary Antwerp

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Botanic Sanctuary Antwerp herbergt het grootste en best geoutilleerde meeting & evenementenlocatie van de stad

19 multifunctionele conference rooms, brengen historische ambiance samen met hypermoderne technologie. De historische origine van de gebouwen maakt elke zaal uniek en iconisch. Botanic Sanctuary Antwerp biedt daarom oplossingen voor meetings, incentives, conferences en events naar ieders budget. 

Het auditorium ‘Larix’ met een oppervlakte van 325 m², twee tolkencabines en een compleet uitgeruste regiekamer, biedt plaats aan 300 personen.

‘Sequoia’; een historische balzaal van 440 m² biedt het unieke décor voor grote events, galadiners, presentaties & exposities. 

De inspirerende sfeer in de Onze-Lieve-Vrouwe kapel maakt dit de ideale ruimte voor recepties, feeërieke bijeenkomsten en productlanceringen. 

Met in totaal 2450 m² banket- en evenementen ruimtes is Botanic Sanctuary Antwerp baanbrekend en toonaangevend.

Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Botanic Sanctuary Antwerp’s domein van 20.000 m2 is gelegen in het hart van het bruisende Antwerpen. De ligging biedt alle voordelen van een stedelijk lifestyle gebied, in een van de meest veilige wijken van Antwerpen. Private Valet parking en makkelijk bereikbare transportvoorzieningen maken het de ideale bestemming voor gasten van zowel dichtbij, als ver weg.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
SeqouiaJa220330350300
ChapelJa5680180240150
Marie-RoseJa4442705060
Culina RomanaJa12
Culina Batavica (Dutch kitchen)Ja10
MagnoliaJa8
GingkoJa8
CatalpaJa
LarixJa300
CederJa270240
Eucalyptus IJa28244050
Eucalyptus IIJa32305050
PlatanusJa4432608050
Quercus IJa4036606060
Quercus IIJa4848808070
Quercus I & IIJa8084140140120
Prunus IJa323250
Prunus IIJa344060
AcaciaJa2630505030
VinariamNee14

Parkeren in de buurt van deze locatie

Private parking met valet service: EUR 30,00/dag

Contact

Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen, België
Toon mij het telefoonnummer