Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Botanic Sanctuary Antwerp

  • Antwerpen
  • Antwerpen
Leopoldstraat 26a, 2000 Antwerpen, België
8 - 400 Personen
20 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Botanic Sanctuary Antwerp

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Botanic Sanctuary Antwerpen biedt een ongeëvenaarde bruiloftservaring, op een adembenemend mooie locatie

De eeuwenoude kapel vormt de setting voor magische huwelijksfeesten en creëert een idyllische sfeer voor privé-bijeenkomsten. Samen met uitzonderlijk romantische balzalen en de prachtige pastorietuin, biedt het Botanic Sanctuary Antwerp een ongekende bruiloftservaring.  

Sublieme service, een uitzonderlijke keuken en weelderige kamers & suites. Wij bieden de bestemming. U heeft de ideale gelegenheid! 

Ontdek een uitzonderlijk toevluchtsoord. Ontdek uw mooiste herinnering!



Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Botanic Sanctuary Antwerp’s domein van 20.000 m2 is gelegen in het hart van het bruisende Antwerpen. De ligging biedt alle voordelen van een stedelijk lifestyle gebied, in een van de meest veilige wijken van Antwerpen. Private Valet parking en makkelijk bereikbare transportvoorzieningen maken het de ideale bestemming voor gasten van zowel dichtbij, als ver weg.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
SeqouiaJa220330350300
ChapelJa5680180240150
Marie-RoseJa4442705060
Culina RomanaJa12
Culina Batavica (Dutch kitchen)Ja10
MagnoliaJa8
GingkoJa8
CatalpaJa
LarixJa300
CederJa270240
Eucalyptus IJa28244050
Eucalyptus IIJa32305050
PlatanusJa4432608050
Quercus IJa4036606060
Quercus IIJa4848808070
Quercus I & IIJa8084140140120
Prunus IJa323250
Prunus IIJa344060
AcaciaJa2630505030
VinariamNee14

Parkeren in de buurt van deze locatie

Private parking met valet service: EUR 30,00/dag

Contact

Leopoldstraat 26a, 2000 Antwerpen, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Leopoldstraat 26a, 2000 Antwerpen, België
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en lees het magazine 4 weken online gratis!