Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Botanic Sanctuary Antwerp

  • Antwerpen
  • Antwerpen
Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen, België
8 - 400 Personen
20 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Botanic Sanctuary Antwerp

Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Een verborgen parel in de Antwerpse Botanische Tuin

Een historisch ‘Landmark’ wordt gerestaureerd. Een eeuwenoud klooster wordt gerevitaliseerd. Het historisch karakter blijft behouden. Met weloverwogen hedendaagse elegantie wordt een adembenemende verfijning gecreëerd. 

Uitgestrekt over 20.000 m2, brengt het langverwacht, luxueus toevluchtsoord, de bewonderenswaardige geschiedenis samen met hedendaagse verwachtingen…uw beleving wordt een bijzondere herinnering. 

In een ongedwongen sfeer, presenteert dit verwendomein zich als een bestemming voor buitengewone ‘fine-dining’, eerlijke Belgische gastronomie en een grensverleggende spa beleving. Een hotspot om te vergaderen, te trouwen of om andere onvergetelijke momenten te vieren. En…het summum in luxe- en lifestyle shopping – Gun uzelf the Botanic Sanctuary !

Faciliteiten

  • 97 kamers en spa suites
  • 3 fine-dining restaurants met Michelin-ster chefs
  • Authentieke Belgische bistro
  • Elegante internationale bar met een Botanic gekenmerkt serviceniveau.
  • 19 conference rooms en de meest moderne banqueting faciliteiten
  • Een historische kapel en enorm romantische binnen- en buiten terreinen voor ongeëvenaarde bruiloftservaringen
  • Baanbrekende spa die haar kloosterlijke toewijding aan helende planten en kruiden reflecteert

Botanic Sanctuary Antwerp, het vijf-sterren-superior domein is aangesloten bij ‘The Leading Hotels of The World’ en opent in de lente van 2021 z'n deuren.

Bent u geïnteresseerd om deze geweldige locatie te boeken, of hebt u nog vragen? Stuur ons dan zeker een vrijblijvende aanvraag en wij helpen u graag verder!

Locatie

In het centrum
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
Botanic Sanctuary Antwerp’s domein van 20.000 m2 is gelegen in het hart van het bruisende Antwerpen. De ligging biedt alle voordelen van een stedelijk lifestyle gebied, in een van de meest veilige wijken van Antwerpen. Private Valet parking en makkelijk bereikbare transportvoorzieningen maken het de ideale bestemming voor gasten van zowel dichtbij, als ver weg.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
SeqouiaJa220330350300
ChapelJa5680180240150
Marie-RoseJa4442705060
Culina RomanaJa12
Culina Batavica (Dutch kitchen)Ja10
MagnoliaJa8
GingkoJa8
CatalpaJa
LarixJa300
CederJa270240
Eucalyptus IJa28244050
Eucalyptus IIJa32305050
PlatanusJa4432608050
Quercus IJa4036606060
Quercus IIJa4848808070
Quercus I & IIJa8084140140120
Prunus IJa323250
Prunus IIJa344060
AcaciaJa2630505030
VinariamNee14

Parkeren in de buurt van deze locatie

Private parking met valet service: EUR 30,00/dag

Contact

Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen, België
Toon mij het telefoonnummer