Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Salons de Romree

  • Vlaams-Brabant
  • Grimbergen
Beiaardlaan 31, 1850, Grimbergen
15 - 200 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Salons de Romree

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Trouwfeest, receptie of diner in Salons Romree
Salons de Romree huist in een geklasseerde Brabantse vierkantshoeve uit 1737 op een domein van 1,5 hectaren. Rond de geplaveide binnenkoer vindt U de monumentale Grote Schuur, de Oude Stallingen, de intieme Hofstee en Het Portiershuis : vier aparte feestzalen in een eeuwenoude en traditierijke omgeving. 

De groene omgeving van Salons de Romree in Grimbergen is ideaal voor huwelijksfeesten met zowel een groot als een klein aantal genodigden. Onze perfecte voorbereiding en uitvoering staan garant voor een feest waarop u slechts één ding te doen staat: optimaal genieten van de grote dag.

Meer en meer wordt er tegenwoordig gewerkt met professionele weddingplanners. Het team van Salons de Romree betrekt alle partijen in de voorbereiding van uw feest of receptie zodat er duidelijke afspraken gemaakt kunnen worden. Op die manier bent u verzekerd van een vlekkeloos verloop, zonder onaangename verrassingen.

Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Salons De Romree is een geklasseerde kasteelhoeve gelegen op 2 minuten van de Brusselse ring en 10 minuten van Zaventem en Brussel centrum. Dankzij de wondermooie tuinen en sfeervolle zalen is het er steeds gezellig vertoeven op seminaries of een privé-feest.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Schuurja60165220100220220220
Oude Stallingenja35709050150100100
Hofsteeja304060401007070
Portiershuisja20305030604030
Boudoirja15152012303030
VIPja10101010101010
Karrenhuisja3050100501009090
Open Haardja12162012303030

Parkeren in de buurt van deze locatie

Privé parkings voor 100 wagens 

Contact

Beiaardlaan 31, 1850, Grimbergen
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Beiaardlaan 31, 1850, Grimbergen
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag én ontvang het magazine gratis!