Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Salons de Romree

  • Vlaams-Brabant
  • Grimbergen
Beiaardlaan 31, 1850, Grimbergen
15 - 200 Personen
8 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Salons de Romree

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage
Ja-woord geven

Uw evenement, familiefeest of communie in Salons Romree
Salons de Romree huist in een geklasseerde Brabantse vierkantshoeve uit 1737 op een domein van 1,5 hectaren. Rond de geplaveide binnenkoer vindt u de monumentale Grote Schuur, de Oude Stallingen en de intieme Hofstee: drie aparte feestzalen in een eeuwenoude en traditierijke omgeving. Het ideale decor voor uw feest. Salons de Romree in Grimbergen heeft 4 verschillende zalen met verschillende oppervlaktegroottes en creëert daardoor een optimaal kader voor alle types bedrijfsevenementen.

Alle feestzalen van Salons De Romree zijn op een originele en smaakvolle manier ingericht. Soms intiem, dan weer uitbundig maar altijd gericht op het creëren van een stemmige sfeer. Onze interieurs geven uw samenzijn met familie, vrienden en kennissen een extra dimensie en dragen bij tot het welslagen van uw feest.

Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Landelijk
Nabij openbaar vervoer
Salons De Romree is een geklasseerde kasteelhoeve gelegen op 2 minuten van de Brusselse ring en 10 minuten van Zaventem en Brussel centrum. Dankzij de wondermooie tuinen en sfeervolle zalen is het er steeds gezellig vertoeven op seminaries of een privé-feest.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Schuurja60165220100220220220
Oude Stallingenja35709050150100100
Hofsteeja304060401007070
Portiershuisja20305030604030
Boudoirja15152012303030
VIPja10101010101010
Karrenhuisja3050100501009090
Open Haardja12162012303030

Parkeren in de buurt van deze locatie

Privé parkings voor 100 wagens 

Contact

Beiaardlaan 31, 1850, Grimbergen
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Beiaardlaan 31, 1850, Grimbergen
Toon mij het telefoonnummer