Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Flanders Expo

  • Oost-Vlaanderen
  • Gent
Flanders Expo, Maaltekouter, Gent, België
70 - 100000 Personen
13 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Flanders Expo

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Flanders Expo Meeting Center, uw trendy platform voor business, training & entertainment
Designbewust. Hightech. State of the art. Zo is FLEX. Het meeting center in Flanders Expo biedt een platform voor al uw kleine en middelgrote evenementen. Van modedefilé tot loungeparty, van personeelstraining tot productlancering...

Capaciteit: 20 tot 800 mensen.

In dit trendy kader is er volop ruimte voor verrassende en verrijkende ervaringen. 

Uw voordelen

  • Goede bereikbaarheid, ligging naast E40
  • Ruime parking naast de gebouwen
  • Moduleerbare ruimtes dankzij verschuifbare wanden
  • Moderne inrichting en neutrale kleuren
  • Ondersteuning door een professioneel team (Project Manager, technicus…)
  • Bereikbaar voor rolstoelgebruikers, geen treden
  • Technisch basispakket standaard in zaalhuur (vergaderarrangement)
  • Een vergadering met internationale contacten? Bespaar tijd met een video-conference
  • Gratis wifi
  • Nieuw cateringconcept met gerechten van bekende Belgische chefs
  • Uw Project Manager centraliseert al uw aanvragen, van meubilair tot planten en verlichting
  • Volledig vernieuwde toiletten met aandacht voor hygiëne, comfort en milieu
  • Hotels in de onmiddellijke omgeving

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
In het centrum
Flanders Expo ligt in het hart van Vlaanderen en is ook makkelijk bereikbaar. Afrit 14, langs de E40 Brussel-Oostende leidt u rechtstreeks naar onze hallen en meeting centra. Er is een tramhalte vlak voor het complex met een directe verbinding naar het historische stadscentrum en Station Gent-Sint-Pieters. Met het Holiday Inn Hotel naast de deur heeft u ook meteen een plaats om te verblijven.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Hal 1nee766090009000640020000
Hal 2-4-6nee16002688350013003500
Hal 3-5-7nee16002688350013003500
Hal 8nee4280800010000350010000
FLEX Snee501209960
FLEX Mnee100250250125
FLEX M+nee100300300150
FLEX Lnee200500499250
FLEX Boardja20202020
FLEX Loungenee30404020
FLEX Meetja300500500250
FLEX XLja250800800400
Foyerja499499499

Parkeren in de buurt van deze locatie

Onze ruime parking biedt plaats aan 5.000 voertuigen en 50 bussen. Als u dat wenst kunt u de parkings gebruiken voor slipcursussen, buitenexposities of shootings.

Contact

Flanders Expo, Maaltekouter, Gent, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Flanders Expo, Maaltekouter, Gent, België
Toon mij het telefoonnummer