Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Flanders Expo

  • Oost-Vlaanderen
  • Gent
Flanders Expo, Maaltekouter, Gent, België
70 - 100000 Personen
13 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Flanders Expo

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Welkom in Flanders Expo! De grootste multifunctionele eventlocatie van Gent.

In Flanders Expo is er een ruimte voor elke gelegenheid. Wilt u een groot evenenement of beurs organiseren, dan kunt u zeker terecht in onze hallen. Op zoek naar een locatie voor uw meeting, bedrijfsfeest, receptie of seminarie? Geen probleem! Ons Meeting Center is perfect inzetbaar voor elke format.

U heeft keuze uit:

  • 8 eventhallen met 2 vaste restaurants
  • 4 polyvalente meeting rooms
  • Een Foyer: die zowel kan dienen als hoofdingang als eventruimte
  • En de Flex XL: een instapklare blackbox, ideaal voor presentaties of personeelsfeesten

Extra troeven: gratis wifi, overal airco, rumte voor catering op maat en het recentste audiovisueel materiaal

Toegewijde en stressvrije organisatie

Bij elk event dat u organiseert in Flanders Expo, krijgt u een toegewijde Project Manager die uw project van A tot Z opvolgt. We denken na over de juiste format, de ideale partners, de creatieve invulling. Wat uw plannen ook zijn, ons team biedt de juiste oplossing.

Vlot bereikbaar

Flanders Expo is makkelijk bereikbaar via de E40, E17 en R4. De parking biedt plaats voor 5.000 auto’s en bovendien zijn er enkele elektrische laadpalen aanwezig. Of gebruik het openbaar vervoer, de tram en verschillende bussen rijden tot aan de deur.

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
In het centrum
Flanders Expo ligt in het hart van Vlaanderen en is ook makkelijk bereikbaar. Afrit 14, langs de E40 Brussel-Oostende leidt u rechtstreeks naar onze hallen en meeting centra. Er is een tramhalte vlak voor het complex met een directe verbinding naar het historische stadscentrum en Station Gent-Sint-Pieters. Met het Holiday Inn Hotel naast de deur heeft u ook meteen een plaats om te verblijven.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Hal 1nee766090009000640020000
Hal 2-4-6nee16002688350013003500
Hal 3-5-7nee16002688350013003500
Hal 8nee4280800010000350010000
FLEX Snee501209960
FLEX Mnee100250250125
FLEX M+nee100300300150
FLEX Lnee200500499250
FLEX Boardja20202020
FLEX Loungenee30404020
FLEX Meetja300500500250
FLEX XLja250800800400
Foyerja499499499

Parkeren in de buurt van deze locatie

Onze ruime parking biedt plaats aan 5.000 voertuigen en 50 bussen. Als u dat wenst kunt u de parkings gebruiken voor slipcursussen, buitenexposities of shootings.

Contact

Flanders Expo, Maaltekouter, Gent, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Flanders Expo, Maaltekouter, Gent, België
Toon mij het telefoonnummer