Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Lotto Park

  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest
  • Anderlecht
Théo Verbeecklaan 2, 1070 Anderlecht, België
10 - 4000 Personen
15 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk
Toon mij het telefoonnummer

Lotto Park

Wifi aanwezig
Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig

Verschillende ruimtes, reeds gemeubeld waardoor we door persoonlijke accenten ook hier kunnen zorgen dat uw huwelijk de dag van uw leven wordt! 

Het team brengt events naar een hoger niveau en wordt gedreven door een persoonlijke aanpak en uitstekende service. Meer dan een locatie, is The Arena een leefwereld. 

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
centraal gelegen - vlot bereikbaar

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Martini BarJa3508004001000
Club BacardiJa200200350500
Stella BarJa80200250400
Leffe BarJa80200250
Saint GuidonJa8010070150
BouwloungeJa20608060100
Chef's TableJa100200150
Parc MondialJa50250230200300
Parc CosmopolitanJa30200200160250
Parc CuisineJa3010060125
Parc Grand PlaceJa30200200160250
Bistro Le KetJa40604080
FoodmarketJa80450550400700
Meeting BoxesJa
Open Air - Tribune

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het Lotto Park beschikt over een ruime parking.

Contact

Théo Verbeecklaan 2, 1070 Anderlecht, België
Toon mij het telefoonnummer
Toon mij de website

Contact

Théo Verbeecklaan 2, 1070 Anderlecht, België
Toon mij het telefoonnummer
Toon mij de website

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag en lees het magazine 4 weken online gratis!