Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Maison de la Poste

  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest
  • Brussel
Avenue du Port 86C, Brussel, België
5 - 600 Personen
17 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

Maison de la Poste

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Ooit leidde ijzer er naar het transport van goederen...nu leidt de herwaardering van dit patrimonium naar nieuwe horizonten....

Met haar 15 zalen voor 10 tot 600 deelnemers is Maison de La Poste een toonbeeld van weldoordacht hergebruik van industrieel Brussels patrimonium. Vanuit een centrum voor goederentransport evoluleerde Maison de la Poste naar hét centrum voor conferenties en evenementen in Brussel, waar bezoekers elkaar ontmoeten, kennis uitwisselen en elkaar boeiende verhalen vertellen. 

Maison de la Poste, gerenoveerd in 2019 volgens de laatste trends, komt tegemoet aan al uw wensen op gebied van ruimte, comfort, uitrusting en veiligheid.  

Centraal in al onze operaties, en in onze dagelijkse omgang met onze klanten, deelnemers, partners en leveranciers zijn er drie principes die onze cultuur bepalen: we brengen mensen samen, we denken globaal en we zijn duurzaam (met Green Key-certificaat). 

De geschiedenis van onze site toont feilloos aan dat er magie ontstaat wanneer mensen samenkomen ! Ons hoog-opgeleid, meertalig en service-minded personeel helpen u graag bij de planning, de layout, de creativieve invulling en natuurlijk de verwelkoming van uw gasten ! 

Het gelijkvloers biedt onderdak aan de lokettenzaal en de foyer. De lokettenzaal is perfect voor congressen, recepties of diners, concerten, productlanceringen, vergaderingen, tentoonstellingen, enz. Grenzend aan de lokettenzaal bevindt zich de foyer: deze kan ingezet worden voor koffie- en lunchbreaks, recepties of parallelle sessies. Op de bovenverdiepingen bevinden zich een tiental meeting- en conferentiezalen, alsook een prachtige bioscoop.

Locatie

Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
In het centrum
Maison de la Poste bevindt zich in het hart van Brussel en is uitstekend bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Ticket Window Hall ja80250450300600500600
Dining & Reception Room ja300300
Dining Room ja407212084200120200
Reception Room ja26487036
Restaurant ja150150150
Winter Garden ja12183215604060
Boardroom ja14203020
Library ja122032165050
Games Room ja121525203030
Study Room ja681062020
Class Room ja26428640
Kitchen ja28427048
Orangerie ja30366030603060
Machine Room ja269244824
Craft Roomja16243616
Music Room ja1283212
Theatrenee60

Parkeren in de buurt van deze locatie

Maison de la Poste is uitstekend bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer

Contact

Avenue du Port 86C, Brussel, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Avenue du Port 86C, Brussel, België
Toon mij het telefoonnummer