Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Corsendonk De Linde

  • Antwerpen
  • Retie
Kasteelstraat 67, 2470 Retie, België
5 - 450 Personen
6 Zalen
Eigen catering is mogelijk

Corsendonk De Linde

Eigen catering
Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Bent u op zoek naar een leuke vergaderplek in een groene en rustige omgeving? Dan vindt u zeker wat u zoekt bij Corsendonk De Linde! Dankzij haar centrale ligging tussen Turnhout, Antwerpen en Eindhoven is het de perfecte uitvalsbasis voor al uw bedrijfsevenementen of zakelijke overnachtingen. Iedereen geraakt vlot en efficiënt tot zijn/haar bestemming!

Corsendonk De Linde beschikt over 14 moduleerbare zalen die uiterst geschikt zijn voor zowel grote als kleine groepen (van 5 tot 500 personen!). Overal is internet toegang voorzien en deze wordt gratis aangeboden. Ook heeft elke zaal daglicht, waardoor aangenaam vergaderen centraal staat. Bij het huren van een vergaderzaal is er tevens ook een projectiescherm, flipover en 1 beamer inbegrepen.

Extra audiovisueel materiaal kan steeds worden toegevoegd en aangevraagd. We zorgen er namelijk voor dat elke offerte op maat kan gemaakt worden. Zodat wij samen met u kunnen terugblikken op een succesvolle bedrijfsbijeenkomst!

Locatie

Aan de snelweg
In het bos
Landelijk
Nabij openbaar vervoer

Corsendonk De Linde heeft een zeer goede ligging aan de E34 en E313. Hierdoor is het zeer gemakkelijk om ons vanuit alle uithoeken te bereiken. Doordat we niet ver van de (2!) autosnelweg(en) zijn gelegen, is het ideaal om vanuit Retie de ontelbare plekjes in de Antwerpse Kempen te ontdekken. Naast de goede bereikbaarheid, ligt De Linde tevens in een bosrijke en groene omgeving Door al die pracht rondom, is het de ideale uitvalsbasis voor de fiets- én wandelliefhebber! Op ons terrein zal er vanaf 2014 ook een passage van het fietsknooppunt 92 aanwezig zijn, waardoor het heel eenvoudig is de talrijke meren, leerrijke monumenten en fraaie landschappen te ontdekken.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Anemoonja100150300140210160-
Begoniaja150250350110400250550
Clematisja30408048805080
Edelweissja150250350150400250400
Freesiaja20203016---
Edelweiss + tentja150250400144750-850

Parkeren in de buurt van deze locatie

Corsendonk De Linde beschikt over een ruime privé parking, die gratis ter beschikking staat van haar gasten.

Contact

Kasteelstraat 67, 2470 Retie, België
Toon mij het telefoonnummer

Contact

Kasteelstraat 67, 2470 Retie, België
Toon mij het telefoonnummer