Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

Corsendonk De Linde

  • Antwerpen
  • Retie
Kasteelstraat 67, 2470 Retie, België
5 - 450 Personen
6 Zalen
Eigen catering is mogelijk

Corsendonk De Linde

Eigen catering
Nachtvergunning
Live muziek
Overnachten
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig

Uw trouwdag is één van de belangrijkste dagen in uw leven
Samen met u, uw familie en vrienden willen wij er een onvergetelijke dag van maken. Er zijn tal van verschillende mogelijkheden om de dag op een feestelijke manier door te brengen. Het team is gespecialiseerd in een enthousiast onthaal en service, maar zal u ook culinair verwennen! U kunt kiezen voor een all – in formule voor drank en diner en daarna kunt u de avond afsluiten met een geweldig dansfeest.

Naast De Linde bevindt zich ook een gezellig kapelletje, dat ook een mooi onderdeel van de dag kan uitmaken. Op het terrein zijn tevens tal van leuke recreatieve mogelijkheden zodat de kinderen zich naar hartenlust kunnen vermaken! Bij goed weer een partijtje minigolf, ping pong, petanque of in de speeltuin? Dit is allemaal mogelijk! Bij slecht weer voorzien we tevens ook een springkasteel.

Tevens viert Bob ook graag mee, en bieden daarom ook de mogelijk om te overnachten. Het is ook een zeer fijne afsluiter om de dag nadien aan het ontbijt gezellig na te praten over een geweldig feest! Graag maken we met u een afspraak om de verschillende mogelijkheden te bekijken om er een feestelijke dag van te maken.

Locatie

Aan de snelweg
In het bos
Landelijk
Nabij openbaar vervoer

Corsendonk De Linde heeft een zeer goede ligging aan de E34 en E313. Hierdoor is het zeer gemakkelijk om ons vanuit alle uithoeken te bereiken. Doordat we niet ver van de (2!) autosnelweg(en) zijn gelegen, is het ideaal om vanuit Retie de ontelbare plekjes in de Antwerpse Kempen te ontdekken. Naast de goede bereikbaarheid, ligt De Linde tevens in een bosrijke en groene omgeving Door al die pracht rondom, is het de ideale uitvalsbasis voor de fiets- én wandelliefhebber! Op ons terrein zal er vanaf 2014 ook een passage van het fietsknooppunt 92 aanwezig zijn, waardoor het heel eenvoudig is de talrijke meren, leerrijke monumenten en fraaie landschappen te ontdekken.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Anemoonja100150300140210160-
Begoniaja150250350110400250550
Clematisja30408048805080
Edelweissja150250350150400250400
Freesiaja20203016---
Edelweiss + tentja150250400144750-850

Parkeren in de buurt van deze locatie

Corsendonk De Linde beschikt over een ruime privé parking, die gratis ter beschikking staat van haar gasten.

Contact

Kasteelstraat 67, 2470 Retie, België
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

Kasteelstraat 67, 2470 Retie, België
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag én ontvang het magazine gratis!