Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest
  • Schaarbeek
A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
2 - 450 Personen
18 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

Zeg ‘ja’ tegen BluePoint Brussel!

Stapt u binnenkort in het huwelijksbootje? Alvast gefeliciteerd!

BluePoint Brussel helpt u graag verder om samen met u een fantastische huwelijksfeest te organiseren.

Geniet van onze indrukwekkende ruime tuin van ongeveer 1.000 m² waar u stijlvolle recepties ‘in Lounge sfeer’ kunt organiseren.

Profitteer van de zon of zoek de schaduw op waar nodig. Het kan allemaal, zowel op het gras als onder de hippe stretch-tent.

Ideaal voor een huwelijksreceptie, een tuinfeest, een barbecue of andere zomerse bijeenkomsten.

Het voordeel van BluePoint Brussels is dat uw evenement ook in het geval van onvoorspelbare slechte weersomstandigheden kan plaatsvinden in één van de 20 multifunctionele binnen ruimtes en zalen met maximale capaciteit van 300 personen aan ronde tafels.


Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
De centrale ligging in Brussel is zeker een troef: op slechts enkele minuten van de luchthaven, het snelwegennet en het centrum van het Brusselse zakenleven en de Europese instellingen. Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 parkeerplaatsen, een drop-off punt voor o.a. taxi's en het metrostation Diamant bevindt zich op wandelafstand.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Einstein ABCnee95160350180300250450
Archimedesja6010016090155130155
Edisonja30548550857085
Marconija26305030705070
Baekelandja40548050807080
Darwinja30508050805080
Vesaliusja30508050805080
Galilei, Huygens, Copernic, Hertzja22244220453045
Newton ABCNee6010017590170120170
Einstein AB/BCNee70120200100200160200
Einstein A/B/CNee45601006010080100
Planckja1430
Flemingja1224
Koch / Curieja8
Garden & tentja600350600
Moment Toja156200150200
Moment To & Baekelandja280250280
SavarinNon10080100

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 plaatsen.

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht

Aanhef
  • Direct contact met de juiste persoon
  • Unieke beleving gegarandeerd

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer

Bruid & Bruidegom Magazine

actie
B en B magazine

Doe een aanvraag én ontvang het magazine gratis!