Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest
  • Schaarbeek
A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
2 - 450 Personen
18 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

Een unieke locatie voor uw volgende bedrijfsevenement nodig?

BluePoint Brussels is uw partner voor succes! We beschikken over 20 modulairbare zalen met een vast gamma van geavanceerde technologieën en een brede waaier aan cateringmogelijkheden. Samen bieden deze een totaalconcept voor elk bedrijfsfeest. Het professionele event team heeft ervaring in overvloed met zoveel bruisende ideeën dat van elk event een spetterende ervaring maakt. Een walking buffet of seated dinner, u kan het zelf samenstellen of simpelweg kiezen uit een reed bestaand uitgebreid aanbod. Wanneer u nog zou twijfelen is het ook steeds mogelijk om ter plaatste te komen proeven van een gevarieerd aanbod.   


Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
De centrale ligging in Brussel is zeker een troef: op slechts enkele minuten van de luchthaven, het snelwegennet en het centrum van het Brusselse zakenleven en de Europese instellingen. Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 parkeerplaatsen, een drop-off punt voor o.a. taxi's en het metrostation Diamant bevindt zich op wandelafstand.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Einstein ABCnee95160350180300250450
Archimedesja6010016090155130155
Edisonja30548550857085
Marconija26305030705070
Baekelandja40548050807080
Darwinja30508050805080
Vesaliusja30508050805080
Galilei, Huygens, Copernic, Hertzja22244220453045
Newton ABCNee6010017590170120170
Einstein AB/BCNee70120200100200160200
Einstein A/B/CNee45601006010080100
Planckja1430
Flemingja1224
Koch / Curieja8
Garden & tentja600350600
Moment Toja156200150200
Moment To & Baekelandja280250280
SavarinNon10080100

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 plaatsen.

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer