Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest
  • Schaarbeek
A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
2 - 450 Personen
18 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

BluePoint Brussels.

Met zijn 25 aanpasbare zalen van 2 tot 350 personen is BluePoint Brussels een ideale locatie voor bedrijfsevenementen alsook privéfeesten! Alle zalen beschikken over airco, daglicht en geavanceerde technologieën. Draadloos internet en ingebouwde vertaalcabines behoren ook tot de mogelijkheden. BluePoint biedt een brede waaier aan diensten: een eigen 'catering'- infrastructuur waaronder 2 restaurants en een tuin/terras.

Het Hospitality team beschikt over de nodige kennis om klanten bij de voorbereiding van evenementen te begeleiden: van de ontvangst van gasten tot zaalopstelling, technische aspecten, catering, decoratie en veiligheid. Ter plaatse verzekerd een flexibele ploeg een onberispelijke dienstverlening voor elk soort evenement: productpresentaties, algemene vergaderingen, persconferenties... de ideale locatie van Bluepoint is zeker een troef: op slechts enkele minuten van Brussels Airport, het snelwegennet en het centrum van Brussel.

Geef uw evenement glans!

U wilt een buitengewoon evenement organiseren? Elk evenement is uniek. Het succes van een evenement hangt nauw samen met de persoonlijke inzet en creativiteit van het Hospitality en Catering Team ter plaatse. Uw bedrijf naar voor brengen op een positieve en originele manier is altijd mooi meegenomen. Denk maar aan personeelsfeesten, productvoorstellingen, road shows, recepties, etc.

BluePoint Brussels - DE ‘ALL-IN’ oplossing voor uw evenement!


Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
De centrale ligging in Brussel is zeker een troef: op slechts enkele minuten van de luchthaven, het snelwegennet en het centrum van het Brusselse zakenleven en de Europese instellingen. Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 parkeerplaatsen, een drop-off punt voor o.a. taxi's en het metrostation Diamant bevindt zich op wandelafstand.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Einstein ABCnee95160350180300250450
Archimedesja6010016090155130155
Edisonja30548550857085
Marconija26305030705070
Baekelandja40548050807080
Darwinja30508050805080
Vesaliusja30508050805080
Galilei, Huygens, Copernic, Hertzja22244220453045
Newton ABCNee6010017590170120170
Einstein AB/BCNee70120200100200160200
Einstein A/B/CNee45601006010080100
Planckja1430
Flemingja1224
Koch / Curieja8
Garden & tentja600350600
Moment Toja156200150200
Moment To & Baekelandja280250280
SavarinNon10080100

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 plaatsen.

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer