Terug naar de resultaatpaginaTerug
Terug naar de resultaatpaginaTerug

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest
  • Schaarbeek
A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
2 - 450 Personen
21 Zalen
Eigen catering is niet mogelijk
Toon mij het telefoonnummer

BluePoint Brussels Meet.Work.Tech

Nachtvergunning
Live muziek
Multimedia aanwezig
Wifi aanwezig
Buiten trouwen
Fotoreportage

BluePoint Brussels.

Met zijn 25 aanpasbare zalen van 2 tot 450 personen is BluePoint Brussels een ideale locatie voor bedrijfsevenementen en privéfeesten! Alle zalen beschikken over airco, daglicht en geavanceerde technologieën. High-speed internet en ingebouwde vertaalcabines behoren ook tot de mogelijkheden. BluePoint biedt een brede waaier aan diensten: een eigen 'catering'- infrastructuur waaronder 2 restaurants en een tuin/terras.

Het hele team beschikt over ruime kennis om de voorbereiding van evenementen te kunnen begeleiden: van de ontvangst van gasten tot zaalopstelling, technische aspecten, catering, decoratie en veiligheid. Ter plaatse verzekerd een flexibele ploeg een onberispelijke dienstverlening voor elk soort evenement (live,hybride en virtueel): productpresentaties, algemene vergaderingen, persconferenties... alles is mogelijk.

De locatie van Bluepoint is een bijkomende troef: op slechts enkele minuten van Brussels Airport, het snelwegennet en het centrum van Brussel.

Geef uw evenement glans!

U wilt een buitengewoon en uniek evenement organiseren? Het succes van uw evenement hangt nauw samen met de persoonlijke inzet en creativiteit van het het lokale team. Laat ons meehelpen om uw bedrijf  op een positieve en originele manier in de kijker te zetten. Denk maar aan personeelsfeesten, productvoorstellingen, road shows, recepties, enz.

BluePoint Brussels is de ‘ALL-IN’ oplossing voor uw evenement!

Sedert kort kan u bij BluePoint ook een professioneel video opname studio vinden voor alle videoproducties en indrukwekkende videoproducties.

Locatie

In het centrum
Aan de snelweg
Nabij openbaar vervoer
Nabij luchthaven
De centrale ligging in Brussel is zeker een troef: op slechts enkele minuten van de luchthaven, het snelwegennet en het centrum van het Brusselse zakenleven en de Europese instellingen. Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 parkeerplaatsen, een drop-off punt voor o.a. taxi's en het metrostation Diamant bevindt zich op wandelafstand.

Zalen

DaglichtCarreSchoolTheatreCabaretReceptieDinerFeest
Einstein ABCnee95160350180350250450
Archimedesja6010015090155130155
Edisonja30548550857085
Marconija26305030705070
Baekelandja40548050807080
Darwinja30508050805080
Vesaliusja30508050805080
Galileija22244220453045
Newton ABCja6010017590170120170
Einstein AB/BCnee70120200100200160200
Einstein A/B/Cnee45601006010080100
Planckja1430
Flemingja1224
Koch / Curieja8
Garden & tentja600350600
Pasteurja156200150200
Pasteur & Baekelandja280250280
Huygensja242440184030
Copernicja242440184030
Hertzja242440184030
Mendelja8

Parkeren in de buurt van deze locatie

Het hypermoderne gebouw biedt een ondergrondse parking met een capaciteit van 150 plaatsen.

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer

Contact

A. Reyerslaan 80, B-1030, Brussel
Toon mij het telefoonnummer